Email
Sık Kullanılanlara Ekle
Türkiye Cumhuriyeti'ni kuran Türkiye Halkına Türk Milleti denir.   - Ne Mutlu Türküm Diyene ! - M.K.Atatürk
29 Mayıs 2016 Pazar

FİRMA ARAMA

Arama :Kategori
FİRMA REHBERİ
ARAMA İPUÇLARI

Dafne Restaurant
Tıklamalar: 2810
Dafne Restaurant
E-posta bilgi@dafne.com.tr
Web http://www.dafne.com.tr
Adres Güvenlik Cad. Karyağdı Sk. No:20 Ayrancı
Telefon 4402520 |
Fax
Yetkili
GSM
Mesai
Tatil   
Sektör
   
Sayfayı
Paylaşın


Hazır site temaları için tıklayınız

Harita Tanıtım Fotoğraflar

Adını mitolojik nehir tanrısı Peneus’un güzeller güzeli kızı Daphne’den alan restoran; Harbiyeli ustaların özenle hazırladığı birbirinden leziz Antakya yemeklerini şölene dönüştürüyor.
3,5 dönüm arazi üzerine kurulu Dafne Restoran; 400 kişilik bahçesi, 200 kişilik tamamen kütüklerden yapılmış kolonsuz kütük salonu ve 80 kişilik tarihi Ankara Evi; Şömineli salonlarında; iş toplantıları, özel yemekler ve organizasyonlarınızda da sizlere hizmet sunuyor.

  Dafne Restoran; Antakya lezzetlerine Ege ve Akdeniz mutfağının doyumsuz tatlarından günümüzün modern yorumlarına kadar aslına sadık seçeneklerden oluşur. Antakya’ dan gelen özel zeytinyağı, nar ekşisi, biber salçası ile hazırlanan Dağ Kekiği Salatası ( zahter ), Cevizli biber, Babaganuş, Humus ise hem gözünüze hem damak tadınıza hitap ediyor.
Ara Sıcaklarda Antakya’ya özgü olarak hazırlanan çiğ köfte, sac oruğu ve 9 saatte pişirilerek keşkek ( hrisi ) ise tadına doyulmaz özgün bir lezzet şöleni.

  Ana yemeklerde yöreye özgü tatlar dışında dünya mutfağından seçenekler de sunuyor.Tatlıda ise tüm malzemeleri Antakya’dan getirilen künefe keyifli bir yemeğin finali.
Pazar sabahları ise 09.30 – 14.30 arası Ankara’da benzerini bulamayacağınız 100 aşkın çeşidiyle yöresel pazar kahvaltısı sizi; haftaya gülümseterek başlatacak.

  Dafne Restoran’da lezzet; kilometrelerce uzaktan geliyor, mutfağında Antakyalı aşçılar tarafından özenle hazırlanıyor ve zevkli hazırlanmış masada damağınıza ulaşıyor.
 

 

Dafne Restaurant

Güvenlik Cad. Karyağdı Sk. No:20
4402520REKLAM AÇIKLAMALARI
ankara firmalar, şehir rehberi,ankarada nereye gitsek ,ankarada aktiviteler, ankara etkinlik,ankara events, ankarada gezilecek yerler,